USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
  • Kapcsolat

Maravilhosa Casa No Centro De Foz Do Iguacu Villa

Foglalás
2026-08-26
2026-08-27

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

12

Maravilhosa Casa No Centro De Foz Do Iguacu Villa

 Wifi

Wi-Fi

 Légkondicionálás
 Háziállat nem engedélyezett

2 km-re az olyan bevásárlóhelyektől, mint a Cataratas JL bevásárlóközpont, a 2 hálószobás Maravilhosa Casa No Centro De Foz Do Iguacu Villa vendégei számára privát parkolót biztosít.

A kényelmes elhelyezkedésnek köszönhetően gyorsan megközelíthető a Zoo Bosque Guarani, amely alig 8 percnyi sétára van, az Argentina Brasil pedig néhány saroknyira található. Az Omar Ibn Al-Khattab mecset nagyjából 2,1 km-re helyezkedik el. A közeli látnivalók közé tartozik a nagyjából egy 5 perces sétára található Jacquet Portinari.

A Maravilhosa Casa No Centro De Foz Do Iguacu Villa magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. Törölközők is biztosított az ön kényelméért.

A szálláshely vendégei étkezhetnek a teljesen felszerelt konyhában, valamint az étkezőben. A saját ételek elkészítéséhez hűtő, sütő és konyhai edények is biztosított. A vendégek vacsorázhatnak a GFC Frango Frito vendégszeretetét élvezve, amely csupán 550 m-re található a Foz do Iguaçu városi nyaralótól.

  • Helyi látnivalók
  • Friendship Bridge
    2,2 km
  • Mercosul Shopping Mall
    1,5 km
  • Omar Ibn Al-Khattab Mosque
    1,1 km
  • Brazilian Customs Office
    1,9 km
  • Foz do Iguaçu City Hospital
    1,4 km
  • Monjolo Park
    900 m
  • Cataratas JL Shopping Mall
    1,6 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó
  • Wi-Fi
  • Parkoló
  • Háziállat nem engedélyezett

Étkezés és italfogyasztás

  • Konyhaedények

Tevékenységek és relaxáció

  • Grillezési lehetőség

Szoba felszereltsége

  • Légkondicionálás
  • Belső udvar
  • Étkezőasztal
  • Vasaló eszközök
  • LCD TV

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 15:00-23:59 között
Kijelentkezés: 10:00 óráig

Gyakran Ismételt Kérdések

  • Milyen népszerű látnivalók vannak a Maravilhosa Casa No Centro De Foz Do Iguacu Villa közelében?

    A Maravilhosa Casa No Centro De Foz Do Iguacu Villa területéhez legközelebbi nevezetességek a Jacquet Portinari (csupán 5 percnyi sétára az ingatlantól), a Zoo Bosque Guarani pedig 600 méterre van.
  • A Maravilhosa Casa No Centro De Foz Do Iguacu Villa kínál konyhai felszereltséget?

    Ez a Maravilhosa Casa No Centro De Foz Do Iguacu Villa hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál.
  • A Maravilhosa Casa No Centro De Foz Do Iguacu Villa engedélyezi a háziállatokat?

    Nem, a Maravilhosa Casa No Centro De Foz Do Iguacu Villa nem engedélyez háziállatot.
  • Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az ingatlan területén tartózkodunk?

    Foz do Iguaçu nevezetességei közé tartozik a Cataratas JL bevásárlóközpont és az Omar Ibn Al-Khattab mecset, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Buddhista templom (7 km) szintén ajánlott a látogatásra.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-08-26
2026-08-27

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Maravilhosa Casa No Centro De Foz Do Iguacu Villa, Brazília

Rua Equador, 607, Foz do Iguaçu, Brazília

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © hoteisdoparana.com

All rights reserved